آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه Reviewed by Momizat on . آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه اخبار داعش :ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود توانست چهار شهرک و سه روستای دیگر را آزاد کند و تروریست ها ا آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه اخبار داعش :ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود توانست چهار شهرک و سه روستای دیگر را آزاد کند و تروریست ها ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه

آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه

آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه

آزاد سازی چهار شهرک و سه روستای دیگر توسط ارتش سوریه

اخبار داعش :ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود توانست چهار شهرک و سه روستای دیگر را آزاد کند و تروریست ها از جمله داعش را شکست داده و ضربه های سنگینی به این گروه های تروریستی وارد کند.

به گزارش میهن گرام :شبکه های تلویزیونی المیادین و المنار در خبری از آزادسازی سه شهرک در حلب خبر دادند.

براساس این خبر، ارتش سوریه شهرک های “مریقص”، “أبورئیل” و “القریحة” در جنوب “جبل الأربعین” واقع در جنوب حومه استان حلب را به کنترل خود درآورد.

همچنین شبکه تلویزیونی العالم در خبری فوری از کنترل ارتش بر شهرک “الصعیبیة” در غرب جبل الأربعین واقع در حومه غربی استان حلب خبر داد.

ارتش سوریه جبل الاربعین را در اوایل ماه جاری از لوث عناصر تروریستی جبهه النصره آزاد و آنان را به عقب راند.

در همین راستا شبکه تلویزیونی الاخباریه السوریه از آزادسازی سه روستا توسط ارتش سوریه در شرق استان حماه خبر داد و اعلام کرد: ارتش سوریه موفق شد سه روستای “زنوبا”، “خربه زنوبا” و “قطشیه” در شرق استان حماه را از لوث عناصر تروریستی ـ تکفیری داعش آزاد کند.

ارتش سوریه در جریان آزادسازی روستای های شرق حماه، تلفات سنگینی را از نیروهای داعش گرفت و شماری زیادی از خودروهای نظامی این گروه تروریستی را منهدم کرد.

در استان لاذقیه نیز ارتش سوریه به همراه نیروهای دفاع ملی توانستند ارتفاعات “جبل الكوز” در شمال حومه این استان را به کنترل خود درآوردند و تروریست ها را به عقب برانند.

همچنین ارتش سوریه موفق شد محاصره دو شهر راهبری “الزربه” و “خان طومان” که دروازه حومه غربی حلب و حومه شمالی ادلب محسوب می شوند، را تنگ تر کند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات