داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد Reviewed by Momizat on . داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد اخبار داعش :بعد از پیشروی های نیروهای سوریه در مناطق مختلف و شکست دادن گروه های مختلف تروریستی از جمله داعش این بار خبرهایی از داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد اخبار داعش :بعد از پیشروی های نیروهای سوریه در مناطق مختلف و شکست دادن گروه های مختلف تروریستی از جمله داعش این بار خبرهایی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد

داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد

داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد

داعش شهرک مهین سوریه را اشغال کرد

اخبار داعش :بعد از پیشروی های نیروهای سوریه در مناطق مختلف و شکست دادن گروه های مختلف تروریستی از جمله داعش این بار خبرهایی از اشغال شهرک مهین به دست داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :شبکه تلویزیونی المیادین درخبری فوری از پیشروی گروه تروریستی داعش در شهر مهین خبر داد و اعلام کرد: داعش بخش های وسیعی از شهرک مهین در حومه شرقی استان حمص که در کنترل ارتش سوریه بود، را به اشغال خود در آورد.

همچنین دیگر منابع خبری از اشغال اکثر مناطق شهرک مهین به دست عناصر داعش خبر دادند.

گفتی است ارتش سوریه روزهای گذشته در راستای آزادسازی شهر تاریخی “تدمر” توانسته بود که شهرک میهن و دو کوه “مهین الکبیر” و “مهین الصغیر” که مشرف بر این شهر هستند را آزاد کند.

استان حمص بزرگترین استان سوریه در شمال استان دمشق واقع شده است. این استان از سمت شرق با کشور عراق و از سمت غرب با کشور لبنان هم مرز است.

بیش از ۹۰ درصد از استان حمص تحت کنترل نیروهای ارتش سوریه است و بخش هایی از مناطق حومه جنوب شرقی این استان از جمله شهر تاریخی تدمر (پالمیرا)، شهر مهم و ارتباطی “القریتین” و گذرگاه مرزی سوریه با عراق به نام (ابوالولید) تحت اشغال داعش است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات