هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس Reviewed by Momizat on . هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس اخبار داعش :بعد ار اینکه گروه تروریستی داعش در فرانسه دست به اقدامات تروریستی زد و باعث کشته شدن تعداد زیادی از مردم هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس اخبار داعش :بعد ار اینکه گروه تروریستی داعش در فرانسه دست به اقدامات تروریستی زد و باعث کشته شدن تعداد زیادی از مردم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس

هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس

هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس

هشدار تکرار حملات تروریستی پاریس در انگلیس

اخبار داعش :بعد ار اینکه گروه تروریستی داعش در فرانسه دست به اقدامات تروریستی زد و باعث کشته شدن تعداد زیادی از مردم پاریس شد بسیاری از کشورهای اروپایی به حالت آماده باش درآمدند. وزیر دفاع انگلیس نیز در این زمینه هشدار داده است.

به گزارش میهن گرام :مایکل فالون، وزیر دفاع انگلیس در مصاحبه با ساندی تلگراف گفت: مشابه حمله‌ای که در پایتخت فرانسه رخ داد، می‌تواند به آسانی در لندن، گلاسکو و منچستر اتفاق بیفتد. تنها راه برای مقابله با تروریست‌های موسوم به داعش از طریق زور است. نیروهای امنیتی در انگلیس با جدیت برای مقابله با تهدیدهای تروریستی تلاش می‌کنند اما وقوع حمله‌ای همانند پاریس و یا تهدید علیه بروکسل که این شهر را فلج کرد را نمی‌توان در شهرهای مهم انگلیس نادیده گرفت.

وی افزود: آنچه در پاریس و بروکسل رخ داد می‌تواند به سادگی در لندن رخ دهد. تهدید داعش در اینجا بالقوه است؛ درست همانند پاریس و بروکسل.

این سخنان در حالی مطرح می‌شود که جرمی کوربین، رهبر اپوزیسیون کارگر انگلیس به وضوح گفته است که از طرح دولت برای اجرای حملات هوایی در سوریه حمایت نمی‌کند. در حالی که هنوز هیچ درخواستی برای رای‌گیری در مجلس عوام پارلمان انگلیس مطرح نشده، دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس روز شنبه ابراز امیدواری کرد که قانونگذاران کشورش انتخاب درستی انجام دهند و گفت که از مجلس عوام می‌خواهد که در این رابطه تصمیم بگیرد.

وزیر دفاع انگلیس در ادامه گفت که به دیدگاه‌های رهبر حزب کارگر احترام می‌گذارد اما تاکید کرد که برای از بین بردن تهدید داعش باید از نیروی نظامی و زور استفاده کرد.

وی افزود: اینها کسی نیستند که بشود با آنها مذاکره کرد. شما تنها با استفاده از زور می‌توانید از عهده آنها بربیایید. کمپین ضد داعش طولانی‌مدت خواهد بود اما قطعا گزینه اعزام نیروی زمینی منتفی است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات