اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس Reviewed by Momizat on . اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد. این گروه تروریستی که در تلاش برای تربیت کودکا اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد. این گروه تروریستی که در تلاش برای تربیت کودکا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس

اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس

اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس

اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس

اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش همچنان ادامه دارد. این گروه تروریستی که در تلاش برای تربیت کودکان به روش خود می باشد این بار به وسیله دو کودک دست به این جنایت زد.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش همزمان با آغاز عملیات آزادسازی موصل توسط نیروهای ارتش و مردمی عراق سه جوان عراقی را منطقه‌ای موسوم به ولایت جزیره در شمال بغداد اعدام کرد.

این گروه تروریستی با بیان اینکه این افراد به ائتلاف صلیبی برای کشتن مجاهدان کمک کرده آنان را مرتد عنوان کرده و به اعدام به ضرب گلوله محکوم کرد.

«احمد خضیر بلعو العبیدی» از اهالی شهر موصل، «قصی عبدالغفور خضر» از اهالی القیروان و «باسم علی عباس الاحمدی» از اهالی منطقه الحضر سه جوانی هستند که به دست کودکان داعشی اعدام شدند.

دو کودک داعشی این جوانان را که لباس نارنجی مخصوص اعدامیان به تن داشتند به ضرب گلوله از پشت سر اعدام کردند.

گروه تروریستی داعش مدارسی برای آموزش صدها کودک برپا کرده است تا از آنان برای انجام عملیات تروریستی علیه نیروهای امنیتی و مردمی عراق استفاده کند.

به گفته برخی منابع پس از کاهش حقوق عناصر داعش بسیاری از آنان یا فرار کرده اند یا از جنگیدن خودداری می‌کنند به همین دلیل داعش مجبور شده است که از کودکان برای پیشبرد اهدافش استفاده کند.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن عکس زیر خودداری کنند.

اعدام داعش

اعدام وحشتناک جوانان عراقی توسط دو کودک داعشی +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات