درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد ؟ Reviewed by Momizat on . درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از روش های مختلفی همچون فروش نفت و برده و... کسب درآمد میکند. اکنون گزا درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از روش های مختلفی همچون فروش نفت و برده و... کسب درآمد میکند. اکنون گزا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد ؟

درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد ؟

درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد

درآمد ماهیانه داعش چقدر می باشد

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش از روش های مختلفی همچون فروش نفت و برده و… کسب درآمد میکند. اکنون گزارشی از درآمد ماهیانه داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :”بان کی مون” که آخرین ماه های دوران تصدی دبیرکلی سازمان ملل متحد را سپری می‌کند، اظهار داشت: این درآمدها از منابعی مانند مالیاتهای اجباری، گرفتن هزینه برق، آب از مردم و اجاره خانه‌هایی به دست می آید که آنها را مصادره کرده است.

وی همچنین درباره خطرات داعش برای منطقه جنوب شرق آسیا هشدار داد.

بان کی مون این مسائل را در جلسه اعضای شورای امنیت، برای بررسی گزارش تهدیدهای تروریستی برای دنیا، مطرح کرد.

بان کی مون با این حال خاطرنشان کرد: شکستهای نظامی داعش باعث شده است که درآمدها و منابع مالی این گروه اخیرا کاهش یابد.

وی خاطرنشان کرد: داعش در یمن، مانند حملاتی که شاخه القاعده در شبه جزیره عربی در این کشور انجام می‌دهد، ساختمانهای دولتی و مسؤولان دولتی را هدف می گیرد. و با وجود رقابت تبلیغاتی این دو گروه تروریستی در یمن، هیچ گزارشی درخصوص درگیری مستقیم بین آنها وجود ندارد.

بان کی مون افزود: بر اساس گزارشهای کشورهای عضو، به نظر می آید که عناصر داعش و القاعده آماد هستند که در امور تاکتیکی بایکدیگر همکاری کنند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات