مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق Reviewed by Momizat on . مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق اخبار داعش :نیروهای عراقی در حال آماده شدن برای حمله به داعش در موصل می باشند تا کار داعش را تمام کنند که البته با مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق اخبار داعش :نیروهای عراقی در حال آماده شدن برای حمله به داعش در موصل می باشند تا کار داعش را تمام کنند که البته با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق

مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق

مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق

مخالفت با مداخله های ترکیه و عربستان در عراق

اخبار داعش :نیروهای عراقی در حال آماده شدن برای حمله به داعش در موصل می باشند تا کار داعش را تمام کنند که البته با دخالت های عجیب ترکیه و عربستان در این عملیات مواجه شده اند.

به گزارش میهن گرام : نخست وزیر عراق از دخالت های عربستان و ترکیه در امور داخلی عراق با نزدیک شدن عملیات آزادسازی شهر موصل از سیطره گروه تروریستی داعش تعجب کرد و گفت: وقتی داعش وارد عراق شد و شهرهای ما را ویران کرد، کجا بودید؟

حیدر العبادی در کنفرانس مطبوعاتی در شهر کرکوک با اشاره به مداخله های ترکیه و عربستان در امور داخلی عراق و موضوع آزادسازی شهر موصل خاطرنشان کرد، از دخالت آشکار برخی کشورها در امور داخلی عراق در آستانه بیرون راندن داعش تعجب می کنم.

وی این پرسش را مطرح کرد که “چرا وقتی داعش وارد شد و شهرهای ما را ویران و مردم ما را مجبور به کوچ کرد و زنان ما را به بردگی گرفت، آنها به یاری ما نشتافتند؟

العبادی تاکید کرد: این دخالت آنها مشکوک و غیرقابل قبول است و اجازه آن را نخواهیم داد. می خواهیم سرزمین خود را آزاد کنیم و نباید در امور داخلی ما دخالت کنید.

وی از اهالی شهر موصل خواست تا با روی باز از نیروهای امنیتی شرکت کننده در عملیات آزادسازی این شهر استقبال کنند.

نخست وزیر عراق تصریح کرد: این نیروها برای محافظت از شهروندان آمده اند و اجازه تعدی به هیچ یک از شهروندان را هم نخواهیم داد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات