انتحاری داعش در سامرا منفجر شد Reviewed by Momizat on . انتحاری داعش در سامرا منفجر شد یکی از افراد انتحاری گروه تروریستی داعش خود را در نزدییک شهر سامرا در عراق منفجر کرد.داعش که توان مقابله با نیروهایی عراقی را ندا انتحاری داعش در سامرا منفجر شد یکی از افراد انتحاری گروه تروریستی داعش خود را در نزدییک شهر سامرا در عراق منفجر کرد.داعش که توان مقابله با نیروهایی عراقی را ندا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انتحاری داعش در سامرا منفجر شد

انتحاری داعش در سامرا منفجر شد

انتحاری داعش در سامرا منفجر شد

داعش,انتحاری داعش در سامرا منفجر شد

یکی از افراد انتحاری گروه تروریستی داعش خود را در نزدییک شهر سامرا در عراق منفجر کرد.داعش که توان مقابله با نیروهایی عراقی را ندارد این روزها دست به اقدام های انتحاری زیادی در عراق میزند که باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم عراق شده است.

به گزارش میهن گرام :داعش اذعان کرد این سعودی «ابوبکر الجزراوی» نام داشت و عملیاتی انتحاری را نزدیک شهر سامرا انجام داد.
روزنامه «المرصد» تأکید کرد که این عملیات تروریستی به وسیله خودرویی بمبگذاری شده در خیابان «وطبان» نزدیک شهر سامرا صورت گرفت.
داعش تأکید کرد که ابوبکر قبل از پیوستن به داعش در عربستان پزشک بود، با این حال او پیشهاد فرماندهی داعش برای اداره یکی از بیمارستانها را نپذیرفته بود.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات