هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران Reviewed by Momizat on . هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار اخباری از هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران منتشر شده است. داعش بار هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار اخباری از هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران منتشر شده است. داعش بار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران

هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران

هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران

هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران

اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های داعش این بار اخباری از هلاکت یکی از سرکرده های داعش در ایران منتشر شده است. داعش بارها تلاش کرده تا به ایران نفوذ کند که با هوشیاری نیروهای ایرانی ناکام مانده است.

به گزارش میهن گرام :پایگاه آمریکایی لانگ وار ژورنال (Long War Journal) با انتشار گزارشی تحت عنوان “امیر داعش در ایران کشته شد” به انعکاس برخی گزارشات در این رابطه پرداخته است.

برخی از رسانه های محلی از کشته شدن شخصی به نام «ابوعایشه» توسط نیروهای اطلاعاتی ایران خبر داده اند.

لانگ وار ژورنال نوشت: «به گزارش رسانه های ایرانی چندی قبل در یکی از شهرهای مرزی کرمانشاه فردی که ادعا می شد قرار است به عنوان امیر داعش در ایران اعلام شود در یک عملیات پیچیده و گسترده توسط نیروهای اطلاعاتی ایران کشته شده است.

برخی منابع داخلی نام او را فاش نکرده اند ولی برخی منابع محلی از وی با عنوان “ابوعایشه” نام برده اند که نام و عنوان واقعی نیست و صرفا در تشکیلات شان به این عنوان معروف شده است.

بر اساس  این گزارش ها ابوعایشه سرکرده خودخوانده داعش برای کل ایران بود و داعشی‌ها برای عملیات متعددی در ایران وارد شده بودند ولی در تمام این عملیات‌ها به دام دستگاه‌های اطلاعاتی ‌افتادند.»

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات