خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ Reviewed by Momizat on . خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ اخبار داعش :بار دیگر داعش موصل را به حالت آماده باش در آورد. این بار تصاویر ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را ب خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ اخبار داعش :بار دیگر داعش موصل را به حالت آماده باش در آورد. این بار تصاویر ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ

خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ

خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ

خشم داعشی ها از نصب عکس بغدادی روی الاغ

اخبار داعش :بار دیگر داعش موصل را به حالت آماده باش در آورد. این بار تصاویر ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را بر روی یک خر نصب کردن که باعث خشم داعشی ها شده است.

به گزارش میهن گرام :ک منبع آگاه در موصل به پایگاه خبری السومریۀ عراق گفت: «افراد ناشناس، امروز، در مرکز موصل تصاویر ابو بکر البغدادی، سرکردۀ داعش، را بر روی الاغ آویزان کردند». او افزود: «عناصر داعش اکنون در حال تعقیب عاملان این کار هستند تا آنان را به قتل برسانند».

این منبع که خواست هویتش پنهان بماند، گفت: «داعش عناصر خود را در موصل به حال آماده باش درآورده است و در حال جستجوی منزل به منزل است تا عاملان این کار را بیاید».

عملیات آزادسازی موصل که از خرداد ۹۳ به تصرف داعش درآمده است، در آیندۀ نزدیک آغاز خواهد شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات