موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب Reviewed by Momizat on . موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب اخبار داعش :کشور سوریه مدت ها می باشد که درگیر جنگ با داعش و سایر گروه های تروریستی می باشد که این گروه ها جنایات زیادی با ح موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب اخبار داعش :کشور سوریه مدت ها می باشد که درگیر جنگ با داعش و سایر گروه های تروریستی می باشد که این گروه ها جنایات زیادی با ح Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب

موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب

موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب

موافقت حکومت سوریه با آتش بس در حلب

اخبار داعش :کشور سوریه مدت ها می باشد که درگیر جنگ با داعش و سایر گروه های تروریستی می باشد که این گروه ها جنایات زیادی با حمایت برخی کشورها نیز در این کشور انجام داد اند.

به گزارش میهن گرام :خبرگزاری رسمی سوریه از موافقت حکومت این کشور با آتش بس در شهر حلب در شمال این کشور خبر داد.

براساس این آتش بس حکومت سوریه به دلایل انسانی عملیات نظامی را در شهر حلب متوقف خواهد کرد تا کمک های انسانی از طریق راه کاستیلو وارد این شهر شود.

منابع آگاه به خبرگزاری سانا اعلام کردند که آمریکا از گروه های مسلح در سوریه خواسته تا خودشان را از گروه تروریستی جبهة النصرة جدا کنند.

همچنین قرار است که یک مرکز هماهنگی بین آمریکا و روسیه ایجاد شود تا گروه های تروریستی داعش و جبهة النصرة از طریق جنگنده ها و تجهیزات نظامی دقیق هدف قرار بگیرند.

منابع آگاه افزودند: توافق آمریکا و روسیه بر این تاکید داشت که تغییر نام گروه جبهة النصرة چیزی از تروریستی بودن این گروه نمی کاهد، همچنین یکی از بندهای این توافق رسیدن به راه حل های سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه است.

وزرای امور خارجه آمریکا و روسیه دیروز جمعه نوزدهم شهریورماه اعلام کردند که پس از ۱۴ ساعت مذاکرات مستمر در ژنو به یک توافق جدید در خصوص روسیه رسیدند.

براساس این توافق از نیمه شب روز دوشنبه ۲۲ شهریورماه عملیات جنگی متوقف می شود و با جداکردن تروریست ها از معارضین حکومت سوریه، مناطقی حضور تروریست ها مشخص می گردد تا این مناطق توسط جنگنده های ارتش روسیه و آمریکا بمباران شود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات